תיקון מנועים חשמליים

אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בתריסים חשמליים זו בעיה של מנוע שלא עובד כמו שצריך, ובהחלט כדאי לטפל בעניין מייד כשמרגישים בו. אין כל טעם לדחות את הטיפול במנוע התריס כי התריסים בבית עוזרים לאוורור ולתאורה, כך שהם משמעותיים ביותר לחיי היום יום. זקוקים לשירות של תיקון מנועים חשמליים ? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת אלוןמיניום תוכלו לקבל את הטוב ביותר ואתם מוזמנים לפנות אלינו 24 שעות ביממה.

האם כדאי לקנות מנוע חדש או לתקן את הקיים?

כשמדובר על התקנה הראשונה שמתרחשת במנוע התריס בדרך כלל כדאי יהיה לנסות לתקן את התריס, אך במידה ומדובר על תקלות חוזרות ונשנות עדיף יהיה לשקול את החלפתו. חשוב לדעת שיש סוגים שונים של מנועים חשמליים והם נבדלים אלה מאלה בעלות, במשקל וביכולות השונות.

מדוע המנוע לא עובד?

לא אחת קורה שהבעיה במנועים החשמליים של התריסים היא שהם פשוט לא מתאימים לתריסים עצמם. בדרך כלל העניין הוא שהמנועים צריכים להתמודד עם משקל גדול מידי יחסית ליכולות שלהם, דבר שבסופו של דבר מוביל להרס שלהם. לכן בהתקנת תריסים חשמליים כדאי לבדוק היטב את התאמת המנוע ולתריס שאותו רוצים להתקין.

כמה זמן לוקח לתקן תריס חשמלי?

זה תלוי בעיקר בסוג המנוע, בסוג התקלה וביכולות של הטכנאי שצריך להתמודד עם האתגר. באופן כללי ניתן לראות שתיקון של מנועים כאלה זה לא עניין מורכב מידי ובהחלט מומלץ להזמין טכנאי מקצועי מייד כשהמנוע מתקלקל כי אין טעם לחיות ימים, שבועות או חודשים ללא תריסים.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו:

052-4403448