תריסים בקריות

תחזוקה של דירה זה לא עניין של מה בכך, ויש לא מעט דברים שצריך לדאוג להם. חלק מהדברים שישפיעו על איכות החיים בדירה שלכם בקריות זו השאלה האם התריסים בה תקינים או לא, כי לתריסים יתרונות רבים:

- הם מאפשרים לאוורר את הבית

- הם מאפשרים לקבוע את כמות האור הטבעי שנכנס לדירה

- הם מגדילים את השליטה על הפרטיות בדירה

כל הסיבות האלה מובילות לכך שאם עוד לא התקנתם תריסים בדירה, הגיע הזמן שתעשו את זה, ואנחנו באלוןמיניום נשמח לתת לכם שירות מצוין בתחום.

בחירת התריסים המתאימים ביותר

אחד מהדברים שצריך לקחת בחשבון כשמדובר על התקנת תריסים בדירה, זו העובדה שיש סוגים רבים של תריסים ואפשרויות שביניהן צריך לבחור. לכל סוג של תריס יתרונות וחסרונות אחרים והסוגים העיקריים הם:

1. תריס גלילה

2. תריס שלבים

3. תריס חשמלי

4. תריס אלומיניום

יש כמובן הבדלים במחירים של התריסים השונים אך יש גם הבדלים ביכולות שלהם ובנוחות השימוש בהם. לכן מומלץ להתייעץ עם המומחים ולבדוק מה יתאים יותר לכל חדר וחדר בדירה. חשוב לדעת שיש גם דירות שבהן בחלק מהחדרים יש תריסי גלילה רגילים ואילו בחדרים אחרים בדירה יש תריסים חשמליים שנוחים יותר לשימוש.

איכות התריסים

לבסוף, אחרי בחירת סוג התריס, צריך יהיה להתעמק בנושא האיכות שלו. אין טעם להתקין תריס שאינו מספיק איכותי כי אומנם תריסים כאלה עולים פחות אך לרוב הם לא מחזיקים מעמד לשנים רבות ולכן עדיף לקנות מראש איכות טובה יותר.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו:

052-4403448